Şevka Rent A Car

Hakkımızda

Günümüzde uzun mesafeli seyahatlerin, ağırlıklı olarak hava yolu ile yapılıyor olması kısa süreli iş seyahatleri ve turistik amaçlı seyahatler günlük araç kiralama ihtiyacını ön plana çıkarmıştır. İşte bu noktada oluşan talepleri karşılamak amacıyla 2014 yılında Kazım Değirmen önderliğinde kurulan firmamız hizmet vermeye başlamıştır.

Son model ve bakımlı araçlarımızla müşterilerimizin günlük-haftalık-ve aylık  şoförlü-şoförsüz araç kiralama ihtiyaçlarını karşılıyoruz 

Şekva rent a car, gücünü müşterisine duyduğu saygı ve güven odaklı hizmet anlayışından almaktadır. Bu anlayışından dolayı zaman içerisinde kendini geliştirerek filosundaki araç sayısını arttırmayı hedeflemiştir.

Bu sektörde var olmanın mutlak kuralının müşteri memnuniyeti olduğunun farkındayız. Sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Şekva emlak

Değerli müşterilerine güven ve dürüstlük çerçevesinde taleplerini en iyi bir biçimde karşılayacak şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Portföyünde bulunan kiralık – satılık daire, iş yerleri, bina, arsa ve yazlıkların yanı sıra gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren günlük, haftalık ve aylık olarak kısa süreli mobilyalı daire kiralama sistemini hayata geçirmiş ve bu sektörde hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Okunma 627 defa

Hakkımızda

Günümüzde uzun mesafeli seyahatlerin  ağırlıklı olarak hava yolu ile yapılıyor olması kısa süreli
iş seyahatleri ve turistik amaçlı seyahatler günlük araç kiralama ihtiyacını ön plana çıkarmıştır.
Devamı...

Mesafe Hesaplama