"Enter"a basıp içeriğe geçin

7/24 Oto Kiralama Hizmeti Sunuyoruz

Profesyonel hizmet kalitesini artıran rent a car hizmetlerimiz, araç ihtiyacını maksimum gidermektedir. Hizmet kalitesini artıran ve bu konuda çözüm üreten kiralık araç seçeneklerimiz, istediğiniz zaman kapınıza gelmektedir. Adrese teslim Malatya rent a car seçeneklerimiz, son modeldir. Mükemmel tasarım özellikleriyle tercih edilen bu araçlarımız, her zaman için kiraya verilebilir.

Kiralama Şartları

1- Aracı sözleşmede adı geçen kişiler kullanabilir. Yabancı kişilerin kullanması durumunda sözleşme şartları ortadan kalkar.
2- Araçlar kaskoludur. Bu nedenle kiralayan kişi kasko yaptırmaz.
3- Kiralayan kişiler sadece kiralama ücreti öder.
4- Aracın muayene, sigorta, sanayi bakımı ve MTV gibi giderleri firmamıza aittir.
5- Araç amaç dışı kullanılamaz. Ticari amaçla veya kanun dışı işler için araç kiralanamaz.
6- Aracı kullanacak kişilerin ehliyeti olması gerekir. 18 yaşından küçüklere araç kiraya verilmemektedir.
7- Kiralama süresi bitmeden en az 6 saat önce aracın teslim edilmesi gerekir. Kiralama süresi geçtiği zaman ek ücret talep edilebilir.
8- Park cezası, trafik cezası ve köprü geçişi gibi giderler kiralayan kişiye aittir.

Profesyonel Rent A Car Hizmeti Sunuyoruz

İnternet üzerinde rezervasyon işlemleriyle istediğiniz aracı hemen kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız aracı adresinize kısa sürede ulaştırıyoruz. Son model lüks araçlarla servet değerindeki araçları kiralama olanağı sunuyoruz. İstediğiniz zaman istediğiniz gibi araç kiralama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Güncel, etkili ve pratik özellikleriyle tercih edilen hizmetimiz, havaalanı rent a car seçenekleri sunuyor. Hizmet kalitesini artıran ekiplerimiz, kısa zamanda araç teslimatı gerçekleştirmektedir. Araç kiralama hizmetleriyle kısa zamanda istediğiniz aracı adresinize gönderiyoruz.

Araç Kiralamanın Avantajları

1- Tatil için veya seyahat için gittiğiniz şehirlerde, toplu ulaşım araçlarına gerek kalmadan gezinizi tamamlayabilirsiniz.
2- Servet değerindeki araçları uygun kiralama seçenekleriyle kullanma fırsatı elde edebilirsiniz.
3- Özel aracınızla gezi yaptığınız zaman aracınız yıpranır. Bununla birlikte sanayi bakımı gerekebilir. Malatya oto kiralama seçenekleriyle yolculuğunuz lüks bir hale gelir. Ayrıca özel aracınız da kilometre yapmamış olur. Böylece aracınızın yıpranma payı ortadan kalkar.
4- Şirketler, yıllık kiralama seçenekleriyle araç satın almaktan kurtuluyor. Bunun yanında kiralama seçeneklerini tercih ederek, araç vergisi, muayenesi ve sanayi bakımını gibi giderlerinden de kurtulmuş oluyor. Şirketler, son model araç kiralama seçenekleriyle prestijini artırıyor. Kiralama seçenekleriyle, iş dünyasında zamandan kazanabilirsiniz.
5- İş seyahati için gittiğiniz şehirde arta kalan zamanı tatile dönüştürebilirsiniz. Malatya araç kiralama seçeneklerini tercih ettiğiniz zaman, işiniz bitince, bulunduğunuz şehrin turistik yerlerini gezebilirsiniz.

7/24 Hizmet

Kiralama hizmetinde 365 gün hizmet veriyoruz. Yılın her gününde hizmet veren firmamız, yıl boyu çözüm üretmeye devam ediyor. Kış aylarında ve yaz aylarında gönül rahatlığı ile araç kiralama seçeneklerini elde edebilirsiniz. Toplu taşıma araçları ve diğer araçlar, kişiye özel değildir. Bu nedenle istediğiniz zaman istediğiniz yere gidemezsiniz.

Tatilde veya iş seyahatinde kiralık araçlar, en iyi seçenektir. Yakıtı koyduktan sonra istediğiniz gibi gezebilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz tatil beldesine gidebilirsiniz. Türkiye sınırları içerisinde sınırsız gezme imkanı sunan rent a car hizmetleri, lüks araç filosuna sahiptir. Kiraladığınız aracı değiştirmek isterseniz yine bu konuda müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. Kısa zamanda istediğiniz araç seçeneklerini adresinize ulaştırıyoruz.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir