"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kısa Sürede Araç Kiralama Hizmeti

Kısa Sürede Araç Kiralama Hizmeti

Yaşadığımız dönemde araçlar artık bir lüks olmaktan çıktı. Şehirlerin sınırlarının büyümesi ve ulaşımın zorlaşması ile birlikte araçlar tamamen bir ihtiyaç olarak görülüyor. Bu aşamada araç ihtiyacı olan kişilerin ilk olarak araç kiralama hizmeti için doğru bir firmaya ulaşması gerekiyor.

 Firmamız, bu aşamada olabilecek en iyi hizmeti en kısa sürede vererek müşteriline araçlarını teslim ediyor. Bizlerden araç kiralamak isteyen kişiler, telefonla ya da adreslerimize gelerek bizlere ulaştıklarında araç seçimlerini gerçekleştiriyorlar. Bu araç seçimlerinin ardından gerekli evraklar kısa sürede doldurulup araçlar kişilere teslim ediliyor. Bu işlemler, çok kısa bir zaman alırken müşterilerimiz araçları hemen alarak ihtiyaçlarını karşılama imkânı buluyorlar.

 Her İhtiyaca Uygun Araç Seçenekleri

 Firmamızda kiralanmak için bekleyen çok sayıda farklı araç bulunuyor. Bizlere ulaşan müşterilerimiz, taleplerini bizlere iletirken bu araçlar arasından en doğru olanlarda karar kılınıyor. İlk olarak kullanıcı sayısının belirlenmesi gerekli oluyor. Firmamızda 5 kişilik klasik sedan araçların yanı sıra VİP minibüsler de yer alıyor.

 Kullanıcı sayısına göre bu araçlar arasından seçim yapılabiliyor. Müşterilerimiz araç kiralama işlemini gerçekleştirirken kendi kullanım tarzlarına göre de kararlarını verebiliyorlar. Manuel ya da otomatik vites seçenekleri her zaman firmamız tarafından sunuluyor. Buna ek olarak araçların dizel ya da benzinli oluşunu da müşterilerimiz belirliyor. İstenen şartlara uygun araçlar bulunduğunda da kısa sürede kiralama işlemi gerçekleşiyor.

 Tamamı Son Model Araçlar

 Araç kiralamak için firmamız gelen kişiler, başvurularını yaparken en doğru aracı seçmek istiyorlar. Seçimlerinde yalnızca kendi sürüş stillerine ve ihtiyaçlarına göre karar vermeleri yeterli oluyor. Bunun yanı sıra araçların performansı konusunda herhangi bir endişe yaşamalarına gerek kalmıyor.

 Firmamız, tamamen son model araçlar ile oto kiralama hizmetini sunuyor. Bu araçlar arasından seçimlerin yapan kişiler, yeni bir araç kiralamanın tüm zevkini alabiliyor. Araçlarımızın tamamı yeni olduğu için araçlarda herhangi bir sorun ile karşılaşma ihtimali de çok düşük oluyor. Bu sebeple de müşterilerimiz akıllarında bir soru işareti kalmadan uzun yollarda araçlarımızı güvenli bir biçimde kullanabiliyorlar.

 Sigortalı Araç Kiralama Hizmeti

 İnsanlar, her zaman emanet eşyaları kullanırken belirli oranda bir çekince duyuyorlar. Bu çekinceler, özellikle otomobil gibi pahalı ürünler kullanılırken daha yüksek seviyede oluyor. Araç kiralama işlemlerinde firmamız araçları sigortalı bir biçimde kiralıyor. Firmamızdan rent a car hizmetini alan kişiler, herhangi bir kaza ya da arıza durumunda ekstra ücretler ödemek zorunda kalmıyor.

 Araçlarımızın tamamı kaskolu olduğundan direk olarak araçların onarım işlemleri gerçekleşebiliyor. Bunun yanı sıra normal şartlarda sigorta kapsamına girmeyen lastiklerin patlaması ya da camlardan herhangi birinin kırılması gibi durumlarda da firmamız tarafından ekstra sigorta seçenekleri sunuluyor.

 Sigortalarını daha geniş şartlarda oluşturan kişiler, bu sorunlar olduğunda rahatlıkla yol yardım desteği alarak yollarına güvenli bir biçimde devam edebiliyorlar.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir