"Enter"a basıp içeriğe geçin

Uzun Süreli Araç Kiralama Hizmeti

Uzun Süreli Araç Kiralama Hizmeti

Araçların kiralanması işleminde kısa süreli kiralamalar kadar uzun süreli kiralamalara ihtiyaç duyan müşterilerimiz de oluyor. Şirketlerinin araç ihtiyaçlarını karşılamak isteyen ya da kendilerine kişisel araç olarak kiralama hizmetini almak isteyen kişiler firmamıza gelerek başvurularını gerçekleştiriyorlar.

 Firmamıza yapılan başvurularında fiyatların hesaplanması ile birlikte kiralama işlemlerine başlanıyor. Normal şartlar altında araçlarımız kiralama bedelleri belli olsa da uzun süreli kiralamalarda çok büyük indirimlerimiz ye alıyor. Bu indirimleri kullanarak uzun süreli araçlarını kiralayan müşteriler, hiçbir sorun yaşamadan araçlarını kullanıyorlar. Araçlarının kaskoları ve sigortaları tam olduğundan yaşadıkları kazalarda da herhangi bir sorun ortaya çıkmıyor.

 Araçların Tüm İşlemleri Gerçekleştiriliyor

 Uzun süreli bir kiralama işlemi gerçekleştirildiğinde araçların dönemlik ihtiyaçlarının da karşılanması gerekiyor. Bu aşamada firmamız özenli bir çalışma gerçekleştirirken araç kiralama işleminde kullanılan araçların tüm işlemlerini gerçekleştiriyor.

 Müşterilerimizin kullandıkları araçlarda kasko, sigorta ya da benzeri işlemleri için araçlarını getirmesine gerek olmuyor. Kiraladıkları süre boyunca araçları rahatlıkla kullanırlarken sürenin bitimine yaklaştıklarında bizlere ulaşım sağlayabiliyorlar. Eğer bu süreç içerisinde araçlar arıza yaparsa hemen bizi arayan müşterilerimiz yeni araçlarını teslim alabiliyor. Bu sayede ihtiyaçları muhteşem bir şekilde karşılanırken herhangi bir sorun olmasının da tamamen önüne geçilmiş oluyor. Uzun süreli araç kiralamalar çok uygun fiyatlarda olduğundan ve insanlar hiçbir işlemle ilgilenmek zorunda olmadıklarından bu hizmeti tercih ediyorlar.

 Yaz Aylarında Araç Kiralama Hizmeti

 Bilindiği üzere ülkemiz yaz ayları geldiğinde ülkemizde sıcaklıklar artıyor ve insanlar tatile çıkmaya başlıyorlar. Herkes, tatil dönemleri geldiğinde kendilerini çok rahatlatacak ve dinlendirecek bir tatile çıkmak istiyor. Bu tatillerine çıkarlarken toplu taşıma araçlarını kullanmaları çok ciddi sorunlar yaratabiliyor.

 Dinlenmek için gittikleri tatillerinde çile çeken kişiler daha sinirli ve yorgun biçimde evlerine dönüyorlar. Bu durum ile karşılaşılmaması için de firmamız yaz aylarında çok uygun fiyatlara oto kiralama hizmeti veriyor. Müşterilerimiz tatile gitmeden önce araçlarını kiralarken geldiklerinde araçlarını teslim ediyorlar. Tatillerine sorunsuz bir şekilde giden ve tamamen dinlenen kişiler, bir süre daha aralıksız şekilde çalışmak için hazır hale geliyor.

 Klimalı Araçlarla Yaz Aylarında Rahat Edin

 Yaz aylarında hem dış ortamda durmak hem de araçların içerisinde olmak oldukça zor olabiliyor. Bu sepele de araçlarda bulunan klimalar çok büyük önem arz ediyor. Firmamız, tercih ettiği araçların tamamında klima olmasına dikkat ediyor. Bu sayede firmamızdan rent a car hizmeti alan müşterilerimiz rahatlıkla klimalı araçları kullanabiliyorlar.

 Yaz aylarında dışarısı ne kadar sıcak olursa olsun araçların içi istenen sıcaklıkta olabiliyor. Özellikle yaz aylarında araçları kiralayan ve tatile gitmeyi planlayan kişiler için bu durum çok büyük etkiler yaratıyor.

 Firmamızın araçları sürekli olarak kontrol edildiğinden ve bakımları yapıldığından klimalarının çalışmaması ya da arıza yapması gibi bir durum söz konusu olmuyor. Gönül rahatlığıyla müşterilerimiz klimalı araçlarını kullanabiliyorlar.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir